Mokslo ir žinių diena
Pirmoji_mokslo_metu_diena

Ruduo...Rugsėjo rytmečiai voratinkliuos rasos lašais suspindę...
Ruduo... Susimąstai, kuo vasara turtinga.
Ruduo... Alsuoja dienos pilnatve.
Sušildo ne geltonų lapų kibirkštys – gerumas, žinios,
Išmintis pro mokyklų atviras duris pasklidę.
Tegul jų kiekvienam užteks.

Mokslo metų pradžios šventė Marijonų gimnazijoje prasidėjo sulaukus abiturientų ir pirmokėlių bei visų moksleivių, jų tėvelių ir mokytojų, grįžtančių iš šv. Mišių arkangelo Mykolo mažosios bazilikos. Gimnazijos direktorius Saulius Andriuška paskelbė mokslo metų pradžią ir pasidžiaugė, kad šiais mokslo metais gimnazijoje mokysis net 430 mokinių. Susirinkusiuosius pasveikino gimnazijos svečiai: Lietuvos kunigų Marijonų provincijos vyresnysis ir bazilikos klebonas kun. Andrius Šidlauskas MIC džiaugėsi puikiais gimnazistų rezultatais ir palinkėjo gražių mokslo metų, Marijampolės savivaldybės vicemeras Povilas Isoda perdavė sveikinimus nuo savivaldybės administracijos, Marijampolės tarybos narys Andrius Vyšniauskas paminėjo gimnazijos patekimą tarp 10 geriausiųjų Lietuvos mokyklų ir taip pat džiaugėsi tokiu gimnazijos išskirtinumu. Visus dalyvius pradžiugino nuotaikingas abiturientų šokis, šventėje skambėjo linksma gimnazijos choro daina.
     Gimnazijos pavaduotoja ugdymui Jolita Karpavičienė pasveikino visus susirinkusius bei palinkėjo savo gyvenimą grįsti vertybėmis. Visi puikiai ir labai gerai besimokantys mokiniai buvo apdovanoti pagyrimo raštais, “šimtukininkų” mokytojams buvo įteiktos prisiminimo dovanėlės.
     Vieniems Rugsėjo 1-osios šventė – pirmoji, kitiems – jau paskutinė, bet visiems – tai startas į žinių, kūrybos, vaizduotės, naujų pokyčių pasaulį. Pakilus svajonių balionams į dangų, gimnazistai pasklido po klases į pirmąsias pamokas su klasių vadovais.
Visai gimnazijos bendruomenei linkime prasmingų mokslo metų, aukštų pasiekimų. Lai visus džiugina beatsiveriantys vis nauji pažinimo horizontai!

DSC_0031   DSC_0040

DSC_0043147   DSC_0045