Šokių ringas 2016

DSC_0033   DSC_0282

Gegužės 20 dieną įvyko jau eilę metų organizuojamas smagus, nuotaikingas, reikalaujantis vaidybinių ir choreografinių gebėjimų, daug energijos, pastangų ir ypatingai geros nuotaikos konkursas – „Šokių Ringas“, kurį organizavo gimnazijos Mokinių Taryba.
Konkurso žiuri vertino pasirodžiusiųjų masiškumą, teatrališkumą (vaidybiniai elementai, šokis virstantis mažu spektakliuku), sceninį įvaizdį (apranga, aprangos vientisumas, elgesys scenoje), geriausią choreografiją, originalumą, kūrybiškumą, improvizaciją, humorą, meistriškumą.
Konkurso dalyviai pretendavo į septynias nominacijas. Jaunimas šoko, trypė, stebino savo energija, meistriškumu, kūrybiškumu ir noru, kuo geriau pasirodyti...
Visos konkurse dalyvavusios klasės buvo pastebėtos ir apdovanotos gardžiomis saldžiomis dovanomis. Juk tiek daug kalorijų išeikvojo! Reikia papildyti... O nominacijas komisija paskirstė taip:
•    Geriausio mixo nominacija (geriausia daina, dainų popuri, kurios gražiai sujungtos, dera su šokio elementais) – 6 a klasė
•    Skaniausio pasirodymo nominacija (originaliausias pasirodymas) – III b klasė
•    Gaiviausio pasirodymo nominacija (linksmiausias pasirodymas) – 5 a klasė
•    Gazuoto pasirodymo nominacija (energingiausias pasirodymas) – I b klasė
•    Burbulingiausio pasirodymo nominacija (daugiausia vaidybinių elementų) – 7 a klasė
•    Tonizuojančio pasirodymo nominacija (nuotaikingas, su lengvu humoru, o muzika verčianti krutinti kojas) – 6 b klasė
•    Kokteilio verto pasirodymo nominacija (geriausias pasirodymas) – 5 b klasė
Kodėl tokios „kokteiliškos“, neįprastos pasirodymų nominacijos? Ogi, todėl, kad kiekviena klasė ruošė savotišką šokio kokteilį, kurį sudarė ne mažiau kaip dviejų muzikinių kūrinių ir teatralizuoto šokio elementų junginys.

Smagios, gaivios, gazuotos ir burbulingos vasaros konkurso dalyviams ir konkurso organizatoriams!
Labai dėkojame mokytojai Birutei Talalajevai ir Mokinių Tarybos nariams už šį renginį.

DSC_0020   DSC_0094

DSC_0055   DSC_0073

DSC_0083   DSC_0119   DSC_0145   DSC_0159   DSC_0187   DSC_0244   DSC_0086   DSC_0263