Mamos dienos koncertas „Aš širdyje labai myliu savo mamą“

Balandžio 29 d. vakarą mūsų gimnazijos 1-5 klasių mokiniai sukvietė savo mamytes į šventinį koncertą „Aš širdyje labai myliu savo mamą“, skirtą Motinos dienai paminėti. Vaikai gražiausius, šilčiausius, švelniausius jausmus savo mamytėms išsakė dainomis, instrumentiniais kūriniais, eilėmis ir šokiais. Koncertas buvo kupinas šiltų emocijų, aplink tvyrojo meilė, džiaugsmo ašaros akyse ir neblėstančios šypsenos mamų veiduose.

Renginio pradžioje mamytes pasveikino mūsų gimnazijos direktorius Saulius Andriuška. Nuotaikingos šventės metu vaidino, dainavo, šoko ir deklamavo: 1 pradinės klasės mokiniai (mokytojai Jūratė Petruškevičienė, Saulius Andriuška, Otilija Daukšytė), 5a ir 5b klasės mokiniai (mokytojos Liveta Kiverienė, Jūratė Vosylienė, Jurgita Stražnickaitė). Aksominiais balsais žavėjo solistės Aira Labanauskaitė (7b kl.) ir Kamilė Žiūrytė (8a kl.). Laišką mamai skaitė Airūna Raginaitė (1 kl.), Meida Dvareckaitė (5b kl.), Raminta Milašiūtė (8a kl.). Instrumentinius kūrinius dovanojo Viktė Jasaitytė (8a kl.),  sesės Lukrecija Kalinauskaitė (5a kl.) ir Kornelija Kalinauskaitė (7b kl.). Į šokių sūkurį pasinerti kvietė Liepa Akelaitytė ir Maikas Mureika (6a kl.). Jausmingas dainas mamoms dovanojo gimnazijos choras (vadovė Jurgita Stražnickaitė). Sceną papuošė darbščiųjų rankų būrelis (vadovė Lina Mieldažytė). Renginį įgarsino ir apšvietė Ia klasės mokiniai Mantas Bendaravičius ir Paulius Žilinskas. Nuostabias akimirkas įamžino Ugnė Marcinkevičiūtė (II gimn. kl.). Renginį organizavo muzikos mokytoja Jurgita Stražnickaitė ir technologijų mokytoja Lina Mieldažytė.
Koncertą vainikavo daina „Aš širdyje labai myliu savo mamą“, atliekama jungtinio vaikų ir mamų choro bei įteiktos pačių mokinių pagamintos meduolinės širdelės.

DSC_0015147   DSC_0031456

DSC_0049159   DSC_00564125