LAMA BPO konsultacija

slide-1

LAMA BPO – Lietuvos Aukštųjų Mokyklų Asociacija Bendrajam Priėmimui Organizuoti. Jų tikslas - padėti įstoti į aukštąją mokyklą, pasiekti didžiausio objektyvumo į studijų programas atrenkant geriausiai joms pasirengusius stojančiuosius, panaikinti vienintelio galimo pasirinkimo keliamą riziką, palikti laiko pailsėti prieš studijas, supaprastinti priėmimo tvarką, suteikiant galimybę tuo pačiu metu pretenduoti į kelias aukštąsias mokyklas.
Balandžio 26 d. LAMA BPO vyr. konsultantė Odeta Kardauskė II-IV gimn. klasių moksleiviams pristatė svarbią ir aktualią informaciją apie minimalius reikalavimus, stojamuosius egzaminus, prašymų pildymą ir dokumentų pateikimą, konkursinio balo skaičiavimą, valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas studijų vietas bei atsakė į moksleivių klausimus.
Susitikimą organizavo karjeros būrelio vadovė I. Čeplikienė.

IMG_6529   IMG_6533

IMG_6539   IMG_6545