Koncertas

choras_berniuku   berniuku_choras

Balandžio 14 dieną Marijampolės marijonų gimnazijos mokiniai sulaukė svečių iš šv. Cecilijos gimnazijos. 7-8 klasių mokiniams koncertą dovanojo Vilkaviškio vyskupijos KKC berniukų ir jaunuolių choras, vadovaujamas V. Junevičienės. Koncerto metu mokiniai klausėsi atliekamų giesmių, dainų, susipažino su skirtingais balso tembrais, gilino muzikinį pažinimą.
Džiaugiamės gražiu Marijampolės savivaldybės katalikiškų mokyklų bendradarbiavimu ir dėkojame svečiams už pasirodymą.