Pamoka netradicinėje erdvėje

pavad1   pavad2

Gruodžio 11 d. mūsų gimnazijos 5B klasės mokiniai, lydimi istorijos ir matematikos mokytojų, J. Karpavičienės ir A. Beinakaraitienės, lankėsi Marijampolės kraštotyros muziejuje. Čia vyko istorijos pamoka, į kurią buvo integruota etninės kultūros ugdymo programa.  Pamokos netradicinėje erdvėje tema : „Lietuvių kalendorinės šventės ir papročiai“. Šio netradicinio užsiėmimo metu penktokai domėjosi lietuvių etninės kultūros raida, aptarė senąsias žiemos švenčių tradicijas ir papročius, žaidė žaidimus, susipažino su šiaudinių eglutės žaisliukų gamyba.

Už smagias akimirkas mokiniai dėkojo kraštotyros muziejaus darbuotojoms ir juos lydėjusioms mokytojoms.

pavad3   pavad4