Edukacinis renginys "Roplių pasaulis"

IMG_6112   IMG_6115

Gruodžio 8 dieną gimnazijoje vyko edukacinis renginys "Roplių pasaulis", kurį vedė MB Reptillis lektorius Lukas. Mokiniai turėjo galimybę iš arti susipažinti su albinose Nelsono pienine gyvate, žiurkiniu žalčiu, Karališkąja gyvate, Taivano laibauodegiu žalčiu, Leopardiniu gekonu ir kitais ropliais. Jie taip pat pamatė Madagaskaro tarakoną ir Didžiąją Afrikos sraigę. Ypač žingeidūs ir aktyvūs buvo pirmosios kalsės mokinukai, o vyresnieji taip pat mėgavosi galimybe paliesti driežą ar paglostyti gyvatę.

Už neįprastą renginį dėkojame biologijos mokytojai Jūratei Žiūrienei.

IMG_6118   IMG_6119

IMG_6126   IMG_6131