Marijampolės marijonų gimnazija
Marijampolės marijonų gimnazija

Archyvas


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Grįžti atgal
Sveikuolių sveikuoliai

diplomas

Lapkričio 24 dieną Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijoje vyko mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas.

Šiuo konkursu siekiama ugdyti mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti  mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą.

Konkurse dalyvavo septynios 7-8 klasių moksleivių komandos. Komandos turėjo pademonstruoti ne tik teorines, bet ir praktines žinias apie sveiką gyvenseną ir žmogaus saugą bei atlikti judėjimo užduotis. Užduotis teko atlikti ir mokytojams bei sveikatos priežiūros specialistams.

Marijampolės marijonų gimnazijos komandą sudarė 8b klasės mokiniai Ineta Krapavičiūtė, Ugnė Subačiūtė, Justina Svitojūtė, Evelina Andriušaitytė ir Karolis Skamarakas su klasės auklėtoja Lina Mieldažyte, bei sveikatos priežiūros specialiste Simona Steponavičiūte. Džiaugiamės užėmę garbingą III-ąją vietą.

linutes