Archyvas

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Konkursas "One Perfect Song"

kita   one_perfect_song

2015 m. lapkričio 13 d. Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijoje vyko Marijampolės savivaldybės 5-10 klasių mokinių anglų kalbos ir muzikos integruotas konkursas „One Perfect Song“, kuriame dalyvavo ir Marijonų gimnazijos 7b klasės mokinių ansamblis. Mūsų ansamblis atliko Annos Kendrick dainą „The Cup Song“. Pasirodymas patiko ne tik audringai plojusiai publikai, bet ir komisijai – ji skyrė mūsų septintokams pirmąją vietą 7-8 klasių amžiaus grupėje. Po dalyvių pasirodymo dar laukė šeimininkų pastatytas trumpas nuotaikingas spektakliukas ir UAB „Mantinga“ dovanotos vaišės. Visi dalyviai ir juos parengusieji mokytojai gavo padėkas, vaikams buvo išdalintos knygyno „Rotas“ dovanėlės. Sveikiname septintokų ansamblį ir juos parengusias mokytojas J. Stražnickaitę, E. Avižienienę ir J. Rupšienę.