Archyvas

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Išvyka į Panevėžį

44

Lapkričio 6 dieną 5 a ir b klasių mokiniai aplankė Panevėžį. Stebėjo stiklo dirbinių gamybą meninio stiklo studijoje, apžiūrėjo keramikos gaminius Panevėžio keramikos įmonėje. Apsilankė Panevėžio vežimo lėlių teatre, kuriame žiūrėjo spektaklį "Raudonkepuraitė", klausėsi nuotaikingos paskaitos apie lėlių gamybą. Mokiniai taip pat turėjo galimybę ir patys pavaidinti.

Mokinius lydėjo klasės auklėtojos A. Gudauskienė ir A. Beinakaraitienė bei kūno kultūros mokytoja K. Plūkaitė.

11   22

55   7