Archyvas

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Savanorystė ,,Maisto banko“ akcijoje

unnamed

Spalio 16–17 dienomis „Maisto banko“ akcijos savanoriai pasitiko prekybos centrų lankytojus su skrajutėmis, kviesdami miestų gyventojus  aukoti maisto nepasiturintiems. Jubiliejinė ,,Maisto banko“ akcija suvienijo kelis šimtus socialinių organizacijų, globojančių neįgaliuosius, skurstančius senolius, daugiavaikes šeimas ir kitas socialiai pažeidžiamas visuomenės grupes. Į šios akcijos savanorių gretas stojo ir mūsų   gimnazijos Ia ir Ib klasių mokiniai.