Pažintinė kelionė į Anykščius

Rugsėjo 26 dieną mūsų gimnazijos 7a ir Ib klasių mokiniai aplankė  Anykščių kraštą: pradžioje siauruoju geležinkeliu  keliavo iš Anykščių į Rubikius, vėliau aplankė poeto Antano Baranausko muziejų, rašytojo  Jono Biliūno gimtinę Niūronių kaime, Laimės žiburį, Puntuko akmenį bei pasivaikščiojo naujuoju Anykščių šilelio lajų taku, pasigrožėjo rudenėjančia gamta. Ši pažintinė ekskursija ne tik praplėtė moksleivių  žinias apie Anykščių krašto menininkus, bet ir suteikė galimybę prisiliesti prie jų gyvenimų, pajusti jų dvasią. Išvykos pabaigoje mokiniai pramogavo Vasaros rogučių trasoje. Mokinius kelionės metu lydėjo klasės vadovės I.Čeplikienė ir R.Dragūnevičienė.

siaurukasant tiltobiliuno teviskelaju takeprie biliuno kapo