Pirmoji MOKYTOJA

Pirmoji mokytoja - tai vienas svarbiausių žmonių mokykloje, lydėsiantis Jūsų pirmoką kiekvieną pamoką, kiekvieną įdomią ar sudėtingą akimirką.

Džiaugiamės, kad  nuo rudens mūsų gimnazijoje darbą pradės  nuoširdi, kompetentinga, komunikabili mokytoja  Jūratė Petruškevičienė. Tai mokytojos metodininkės kvalifikacinę kategoriją įgijusi  pedagogė.

Administracija

***

Viena iš pagrindinių mano savybių - nuoširdumas. Pastebėjau, kad vaikai atsipalaiduoja ir atsiveria tik jausdamiesi saugūs juos supančioje aplinkoje. Tokią aplinką ir kuriu, norėdama rasti kelią į vaiko širdį. Stengiuosi jį pažinti - kuo džiaugiasi, kas jam patinka, o kas neramina.

Visada stengiuosi, kad ugdymo procesas būtų įdomus, įvairialypis ir veiksmingas. Didelį dėmesį skiriu mokymosi motyvacijai stiprinti.

Džiaugiuosi, kad iki šiol mano mokiniai buvo žingeidūs, aktyvūs, norintys siekti ir pasiekti puikių rezultatų. Mokytis padės  naujojoje mano klasėje esanti interaktyvi lenta, multimedijos įranga. Kursiu žaidimų kampelį - erdvę, kurioje vaikai lavins gebėjimus, diskutuos, įsitrauks į kūrybišką veiklą dirbdami individualiai ir grupėse.

Pamačiusi vaikų akutes, visada suprantu, kaip turi suskambėti mano balsas, kada ir kaip turėčiau pasidžiaugti, padrąsinti mažuosius.

Mano tikslas - būti šalia mokinių ir kartu su Jais, neatimti savarankiškumo, ugdyti gebėjimus, puoselėti vertybes... Kviečiu kiekvieną mamą ir tėtį tapti mano bendradarbiu ir patikėti savo vaiką  mokyti man. Būsimam pirmokui nuoširdžiai tariu:

-Aš Tavęs labai lauksiu Rugsėjo 1- ąją!

Mokytoja Jūratė