Vyko XXVII Lietuvos mokinių geografijos olimpiados respublikinis etapas

Gegužės 7-9 dienomis  Nidos vidurinėje mokykloje vyko XXVII Lietuvos mokinių geografijos

Marijonų gimnazijai atstovavo abiturientai EGLĖ ZUBRIŪTĖ ir IGNAS KRIAUČIŪNAS.

Jie  varžėsi geografiniame take, atliko vaizdines, teorines užduotis, sprendė kompiuterinį

ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomu ir olimpiados aukso medaliu.
Olimpiados šeimininkai Padėkos raštu apdovanojo ir Eglę Zubriūtę.

Sveikiname IGNĄ  ir EGLĘ  bei jų mokytoją L.Guogienę !

f2015

Vyko XXVII Lietuvos mokinių geografijos olimpiados respublikinis etapas

Gegužės 7-9 dienomis Nidos vidurinėje mokykloje vyko XXVII Lietuvos mokinių geografijos olimpiados respublikinis etapas. Į olimpiadą atvyko 85 mokiniai iš beveik 40 Lietuvos savivaldybių.

Marijonų gimnazijai atstovavo abiturientai EGLĖ ZUBRIŪTĖ ir IGNAS KRIAUČIŪNAS. Jie varžėsi geografiniame take, atliko vaizdines, teorines užduotis, sprendė kompiuterinį testą. Visose rungtyse lyderiu tapo mūsų IGNAS. Jis apdovanotas Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomu ir olimpiados aukso medaliu.

Olimpiados šeimininkai Padėkos raštu apdovanojo ir Eglę Zubriūtę.

Sveikiname IGNĄ ir EGLĘ bei jų mokytoją L.Guogienę !