Iš Informatikos olimpiados parvežtas auksas ir sidabras
Informatikos olimpiada organizuojama kasmet trimis etapais: mokyklos etapas, rajono (miesto) etapas ir respublikinis etapas. Respublikinį etapą sudaro atrankinė ir finalinė dalys.
2015 m. kovo 20–23 d. Alytaus Jotvingių gimnazijoje vyko 26-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados (LMIO) finalinis etapas. Išbandyti savo jėgas čia kviečiami tik laimėję respublikinės olimpiados atrankinėje dalyje. Šiemet buvo pakviesti 49 dalyviai iš visos Lietuvos.

Pirmą kartą Informatikos olimpiados medaliai pagaliau pasiekė  ir Marijampolę. Juos iškovojo du mūsų, Marijonų  gimnazijos, trečiokai: III a klasės gimnazistas Matas Kaminskas  parsivežė  sidabro medalį ir diplomą, o III b klasės gimnazistas Tadas Žaliauskas parvyko su  aukso medaliu ir diplomu.

Iš tiesų, tai laurais apvainikuotas titaniškas darbas abiejų gimnazistų ir jų mokytojos Linos Rentelienės.

Sveikiname šauniuosius mūsų gimnazijos auklėtinius ir džiaugiamės puikiausiais pasiekimais.

P1130884P1130887

Iš Informatikos olimpiados parvežtas auksas ir sidabras

Pirmą kartą Informatikos olimpiados medaliai pagaliau pasiekė ir Marijampolę. Juos iškovojo du mūsų, Marijonų gimnazijos, trečiokai: III a klasės gimnazistas Matas Kaminskas parsivežė sidabro medalį ir diplomą, o III b klasės gimnazistas Tadas Žaliauskas parvyko su aukso medaliu ir diplomu.