2009 m. spalio 27 d. Kaune vyko Lietuvos Pedagoginių psichologinių tarnybų vadovų (LPPTVA) asociacijos suvažiavimas, kuriame dalyvavo 22 pedagoginių psichologinių tarnybų (PPT) vadovai

2009 m. spalio 27 d. Kaune vyko Lietuvos Pedagoginių psichologinių tarnybų vadovų (LPPTVA) asociacijos suvažiavimas, kuriame dalyvavo 22 pedagoginių psichologinių tarnybų  (PPT) vadovai.

Suvažiavimo metu buvo pateiktos ataskaitos, vyko nauji asociacijos prezidento ir valdybos rinkimai. Nauju LPPTVA prezidentu išrinkta Vilniaus pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Roma Vida Pivorienė.

Naujais valdybos nariais buvo išrinkti: Dalius Balčiūnas Kauno rajono pedagoginės psichologinės tarnybos direktorius, Gražina Ambrasienė Marijampolės pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė, Alytaus pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Jolanta Karčiauskienė, Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Jolanta Navickienė ir Šiaulių rajono pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Laima Vasiliauskienė. Valdyboje liko Rita Strockienė Panevėžio miesto pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė ir Gita Žukovskienė Pasvalio miesto pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė. Suvažiavimo metu buvo naujai suformuluota asociacijos vizija, misija, prioritetai, darbo kryptys. Suvažiavime dalyvavo ir pranešimus skaitė Valerijus Makūnas (Kauno rajono savivaldybės meras), Dr. Antanas Valantinas (pirmasis LPPTVA prezidentas, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Politinės  analizės skyriaus vedėjas), Nijolė Kliučienė (Kauno rajono savivaldybės mero pirmoji pavaduotoja).

img_0647 img_0646

img_0650_2 img_7637