,,Auksiniame prote'' mūsų gimnazxistas

,,Auksiniame prote’’ mūsų gimnazistas

Sausio 28 d. 21.30 val. LTV laidoje,,Auksinis protas’’ dalyvavo ir mūsų IGNAS KRIAUČIŪNAS. Nors vaikinui nepavyko ,,išeiti’’ į pusfinalį, tačiau atsakinėįjo į klausimus tikrai gražiai. Prašome pažiūrėti.

„Auksinis protas“ – tai dar Lietuvoje neregėto masto intelektinis žaidimas, kurio nugalėtojas laimės svajonių prizą – kelionę aplink pasaulį. Ši laida išsiskiria tuo, kad siūlo kokybišką, pačius įvairiausius intelektualų sluoksnius vienijančią pramogą. Žaidimo forma suteikia galimybę susirungti ne tik miestų, bet ir regionų auksiniams protams.

Azartas ir intriga bei netikėčiausių žinių bagažas lydės kiekviename žaidime nuo pat pradžių iki galo. Stulbinanti klausimų bei rungčių įvairovė į žaidimą įtrauks ne tik dalyvius, bet ir televizijos žiūrovus.