Vyko adventinės rekolekcijos

Kas Tau yra Kalėdos?
Ar tai tik gražiai papuoštų eglučių, pirkimo manijos ir kalėdinių dainų metas?
O kas iš tikrųjų vyksta Tavo širdyje, belaukiant Kalėdų šventės?
Ko pilna Tavo širdis? Netvarkos? Rutinos?

Namus susitvarkysim. O širdį?

Gruodžio 18 d. gimnazijos Aktų salėje  vyko adventinės rekolekcijos 5-ųjų klasių mokinukams.

O gruodžio 19 d. 8.00 val. į šv. arkangelo Mykolo baziliką šv. Mišioms , kurias aukojo klebonas Andrius Šidlauskas  bei kapelionas kun. Mindaugas Martinaitis, rinkosi visa Marijonų gimnazijos bendruomenė.

Po šv. Mišių Aktų salėje vyko katechezė 6-12 klasių mokiniams,  kuri, manome, jog padėjo jaunimui nurimti širdyje ir atrasti tikrąsias jau visai visai artėjančių KALĖDŲ dovanas.

Katechezę vedė  gimnazijos kapelionas kun. Mindaugas Martinaitis.

Abiturientų  buvo puikiai suvaidinta  nuostabi Kalėdų pasaka ,, Grigo ratai ’’, kurią režisavo gimnazijos kapelionas..

Vėliau mokiniai su klasių auklėtojomis kabinetuose dalijosi kalėdaičiais.

Rekolekcijos – puiki proga atlikti išpažintį, susitaikyti su Viešpačiu, mokytis atleisti už patirtas sktriaudas, likti ramybėje.

DSC_0025DSC_0035DSC_0057DSC_0074DSC_0079P1130369P1130373