Apie mus rašo

Marijonų gimnazistui Kristijonui Samuoliui iškovojus bronzą Mendozoje (Argentina) vykusioje tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje

mus sveikina projektas „Lyderių laikas 2“

Iš Argentinoje vykusios  jaunių gamtos mokslų olimpiados  lietuviai grįžo su bronza

Gruodžio 2–11 dienomis Mendozoje, Argentinoje, vykusioje tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Lietuvos komandos atstovai – Ugnė Gaižauskaitė iš Vilniaus licėjaus (mokytojai: Rasa Žemaitaitienė, Alma Čekauskienė, Eugenijus Rudminas) ir Kristijonas Samuolis iš Marijampolės marijonų gimnazijos laimėjo bronzos medalius.

Šiais metais Lietuvai taip pat atstovavo Aistis Grigas iš Vilniaus tarptautinės Meridiano mokyklos (mokytojai: Domas Briedis, Renata Dikčiūtė, Tomas Kivaras), Karolis Lasys iš Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos (mokytojos: Rūta Valančienė, Lina Čelnaitė, Hanorata Malevska), Agnė Valatkaitė iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos (mokytojos Birutė Maciulevičienė ir Aldona Matiukienė) ir Giedrė Žulpaitė iš Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos (mokytojos: Justina Gulbinienė, Eugenija Janina Žemgulienė, Vitalija Plonienė).

Komandai vadovavo bei pasiruošti padėjo Vilniaus universiteto biotechnologijos instituto jaunesnysis mokslo darbuotojas Paulius L. Tamošiūnas, Vilniaus universiteto Chemijos fakulteto lektorius dr. Ramūnas Skaudžius bei Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos mokytojas Tomas Kivaras.

Jaunių gamtos mokslų olimpiada – tarptautinis renginys, kuriame mokiniai iki 16 metų varžosi atlikdami chemijos, biologijos bei fizikos užduotis. Mūsų šalies komandos šioje olimpiadoje dalyvauja nuo 2008 metų ir kiekvienąkart grįžta su apdovanojimais. Prieš metus Indijoje vykusioje olimpiadoje buvo iškovoti trys sidabro medaliai.

Lietuvos delegacija iš Argentinos parskrido sekmadienį vakare.

Oficialus olimpiados tinklapis - http://www.ijsoweb.org/ijso-2014.

ŠMM inf.

Projektas „Lyderių laikas 2“ sveikina naujuosius gamtos mokslų žinovus, iškovojusius tarptautinėje olimpiadoje bronzą, ir linki dar geresnių pasiekimų bei toliau sėkmingai garsinti Lietuvos vardą pasaulyje!