Adventinis renginys,,Pabūkime kartu''

Adventinis renginys ,,Pabūkime kartu”

Gruodžio 12 d. penktų klasių mokiniai sugužėjo į gimnazijos Aktų salę Advento susikaupimo renginiui „Pabūkime kartu“. Baigiantis antrajai Kalėdų laukimo savaitei vaikai, vadovaujami tikybos mokytojos Rimos Malavickienės, prisiminė Advento simbolių prasmę ir iš savo atsineštų eglių šakelių, kankorėžių, žaisliukų ir kitų priemonių suformavo vainiką aplink žvakę , kuri simbolizuoja Kristaus šviesą. Po to visi šauniai padirbėjo: vadovaujami technologijų mokytojos Linos Mieldažytės gamino Advento vainikus ir dekoravo angeliukus, o dailės mokytoja Birutė Talalajeva padėjo paruošti sveikinimo laiškučius. Visos popietės metu nuolat širdį ir klausą džiugino muzikos mokytojos Jurgitos Stražnickaitės vadovaujamas choras ir solistės Monika Sinkevičiūtė 8 b kl., Saulė Kajokaitė 5 b kl., Vasarė Vieraitytė 8 b kl. giedojo giesmes, o  instrumentinius kūrinius atliko Maikas Mureika 5 a kl., Justinas Pliskus 5b kl., Liepa Taputytė 6 c kl., Gabrielė Abramavičiūtė 8b kl., Vasarė Vieraitytė 8 b kl.  ir Kotryna Brusokaitė 5b kl..

Renginio pabaigoje visi pasidžiaugė pagamintais darbeliais bei gavo po mažą dovanėlę – paveikslėlį, kuris priminė, kad Kalėdos – Kristaus Gimtadienis – jau arti.

AKIMIRKOS IŠ RENGINIO