Penktokai Pelėdnagiuose

IMG_7996

Gruodžio 11 dieną 5 a klasės mokiniai kartu su auklėtoja Jolanta Rupšiene ir mokytoja Laima Grinkiene apsilankė Kėdainių rajono Pelėdnagių kaime. Atvykę į Pelėdnagius, mokiniai pirmiausiai aplankė Lietuvos vardo tūkstantmečio ąžuolyną, kuriame auga ir buvusio Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus pasodintas ąžuoliukas. Susipažinę su gyvenviete, kuri vasarą gausiai pražysta gėlėmis, o visus metus didžiuojasi gražiai ir išmoningai sutvarkyta aplinka bei gausybe drožtų pelėdų, penktokėliai drąsiai priėmė iššūkį slidėmis ,,perčiuožti" pievą, šaudė iš lankų, o paskui buvo svetingai ir su daina sutikti kaimo bendruomenės gryčioje. Čia jų laukė gilių kava, mėtų arbata, obuolių ir morkų pyragai, sveikuoliški saldumynai, ožkos pieno sūris, o vėliau teko paragauti ir ,,pelėdos kiaušinių".

Edukacinės programos organizatorės papasakojo daug legendų ir istorijų, supažindino su pelėdų gyvenimo įdomybėmis, kartu su mokiniais padainavo ir pažaidė, o tada pamokė mažuosius pasigaminti kalėdinių žaisliukų, susirišti apyrankes, iš vilnos išpešioti paveikslą. Sumaniausieji gavo prizų, visi norintys galėjo  dalyvauti loterijoje, o galiausiai visi buvo apdovanoti edukacinės programos aktyvaus dalyvio diplomais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Už įdomią išvyką penktokai dėkoja savo auklėtojai Jolantai Rupšienei  ir mokyt. Laimai Grinkienei.

IMG_7998IMG_8010IMG_8014IMG_8017IMG_8019IMG_8029IMG_8032IMG_8047IMG_8058IMG_8070IMG_8073IMG_8091IMG_8094IMG_8099