Marijampolės marijonų gimnazija
Marijampolės marijonų gimnazija

Archyvas


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Grįžti atgal
Nacionalinė karjeros savaitė

Nacionalinė karjeros savaitė

 

Lapkričio 24 – 28 d. yra paskelbta Nacionalinė karjeros savaitė, kurios iniciatyvą globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Karjeros savaitę mini ir Marijonų gimnazija.

Karjera yra svarbus dalykas žmogaus gyvenime.  Todėl jau besimokydami  mokykloje privalome sužinoti,  kuo daugiau apie įvairias profesijas. Visą savaitę mūsų gimnazijos televizoriuje sukasi skaidrės apie profesijų įvairovę. Moksleiviai , ruošdami šias skaidres , dėmesį kreipė ne tik į populiariausias specialybes, bet ir į netradicinius pasirinkimus. O foje esančiame stende galima išvysti informaciją apie ISM universitetą .

Trečiadienį, lapkričio 26d., gimnazijoje svečiavosi studentai iš VGTU (Vilniaus Gedimino technikos universiteto). 9 – 12 klasių gimnazistams jie įdomiai papasakojo apie universitete ruošiamas specialybes, studijų programas ir studentų laisvalaikį.

Greta Gelgotaitė