Marijampolės marijonų gimnazija
Marijampolės marijonų gimnazija

Archyvas


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Grįžti atgal
MMGT – viena iš aktyviausių mokinių Tarybų mieste


Tikriausiai girdėjote, jog Marijampolės marijonų gimnazijoje dažnai vyksta įvairūs, renginiai, akcijos ir kiti užsiėmimai, skirti moksleiviams.

Galime didžiuotis, jog susibūrusi puiki mokinių taryba, kurią šiuo metu sudaro 19 moksleivių nuo

5 iki 11 klasės, nestokoja idėjų ir nori, jog mokykloje gyventi būtų įdomiau!


2014-2015 mokslo metai prasidėjo visai neseniai, o Mokinių taryba jau spėjo nuveikti gana daug:

  • Rugsėjo 19 diena šiais metais gimnazijoje buvo paskelbta kaip „Krepšinio diena“! Šią dieną mokiniai antros ilgosios pertraukos metu skubėjo į salę, kurioje dainavome dainas, Lietuvoje pripažintas krepšinio himnais. Salėje šmėžavo geltona, žalia, raudona spalvos, mat daugelis buvo pasipuošę lietuviška atributika!

  • Rugsėjo 26 diena – Europos kalbų diena, kurios metu MMGT nariai kibo į pagalbą gimnazijos kalbų mokytojoms ir suorganizavo viktoriną . Kiekvienas moksleivis galėjo atsakyti į 10 klausimų ir bandyti laimėti saldžiųjų prizų. Buvo visko – ir teisingų atsakymų, ir ne visai, bet tikimės, kad mokiniai viktorinos metu sužinojo šiek tiek daugiau apie Europos kalbas.

  • Spalio 1diena pasaulyje yra paskelbta „Pasauline muzikos diena“ ir „Pagyvenusių žmonių diena“. Ta proga nepasididžiavome ir kartu su muzikos mokytoja suorganizavome gyvos muzikos koncertėlius, kurie vyko per ilgąsias pertraukas. Išgirdome, kokie talentingi yra mūsų moksleiviai . Fortepijonas, saksofonas, smuikas – visi šie instrumentai jiems yra lengvai įveikiami. Šią dieną koncertavome šv. Arkangelo Mykolo globos namuose. Seneliams koncertas sukėlė šypsenas ir mes galime tik džiaugtis, kad apsilankymai šiuose senelių globos namuose jau tampa tradicija.

  • Spalio 2 dieną krikštijome mažiausius mūsų gimnazijos mokinukus – penktokus. Įvykdę 4 užduotis , smagiai pabėgioję gimnazijos aukštyn žemyn, sušokę visų gerai žinomus šokius ir prisiekę ištikimybę mūsų gimnazijai visi su šypsenomis ir išpaišytais veideliais pasijuto kaip tarp savų.

Šiuo metu Mokinių tryba ruošiasi artėjančiai „Menų savaitei“, kurios metu vyks tikrai daug veiklų: piešim, šoksim, filmus žiūrėsim! Raginame visus aktyviai įsiraukti į vykstančius renginius ir akcijas – juk dirbame tik dėl Jūsų!

Gimnazijos mokinių prezidentė

Greta Gelgotaitė