Išvyka į VILNIŲ

P1110031

Gegužės 19 d. Vilniuje, SIEMENS ARENOJE,vyko 2014 m. Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektų baigiamasis renginys-koncertas, kuriame buvo suteikta galimybė dalyvauti ir mūsų gimnazijos auklėtiniams – auksinių, sidabrinių ir oranžinių kengūrų laimėtojams. Renginio metu buvo teikiami diplomai Kengūros projektų Lyderių turo nugalėtojams, o  Šlovės alėjoje - raštai 2014 m. projektų geriausių darbų autoriams ir dalyviams. Koncertavo choras,,Kivi’’, Nelė Kovalenkaitė, Linas Adomaitis, šokio teatras,,Low Air’’,V.Labučio džiazo grupė ir kt.Arenos fojė galima buvo pamatyti projekto "Tavo žvilgsnis" tekstų iliustracijų parodą.Grįždami mokiniai užsuko Belmontą – Vilniaus miesto dalį, esančią į rytus nuo miesto centro, Pavilnių regioniniame parke. Mokinius lydėjo anglų k. mokytojos O.Leonavičienė ir J.Rupšienė.

P1110025P1110034P1110043P1110071P1110096IMG_6995IMG_7010