Anglų kalbos pamoka kitaip

Jau pora metų mūsų gimnazija dalyvauja įvairiuose renginiuose, kuriuos galima pasirinkti iš projektų svetainės „Kamtoreikia“.  Iniciatyva „Kamtoreikia“ – tai tarpininkai tarp įvairių sričių profesionalų, norinčių dalintis savo patirtimi, bei mokyklų, siekiančių moksleiviams suteikti gyvenimiškų žinių. Jų dėka mes sužinojome ir apie projektą  „Auginkime vieni kitus”.

Tai projektas, kurio tikslas – mažinti mokinių tarpusavio susvetimėjimą ir patyčias, kurti draugiškesnę aplinką mokykloje, stiprinti draugystės ryšius tarp mokinių, bendra veikla ugdyti jaunesniųjų mokinių savivertę ir pasitikėjimą , vyresniųjų mokinių socialinę raišką ir pilietinę atsakomybę.

Prie projekto prisijungėme ir mes. Todėl pakvietėme Tomą Stanyną apsilankyti mūsų gimnazijoje. Tomas  – vienas buvusių Marijonų gimnazijos mokinių, šiuo metu dirbantis Western Union.

Ankstyvą antradienio rytą I (9) gimnazijos klasių mokiniai sugužėjo į biblioteką, kurioje vyko netradicinės integruotos anglų kalbos ir karjeros pamokos. Tomas pravedė anglų kalbos pamokas „Business Project Management and Ethics“, kurių metu mokiniams teko ir patiems galvas pasukti. Manau, kad tokie susitikimai su buvusiais gimnazijos mokiniais bus dažnesni, o ši bendra veikla bus naudinga tiek atvykusiems – buvusiems gimnazistams, tiek esamiems.
Karjeros koordinatorė
Inga Čeplikeinė

2014 pavasaris 0952014 pavasaris 0982014 pavasaris 1002014 pavasaris 1012014 pavasaris 1022014 pavasaris 1062014 pavasaris 1092014 pavasaris 110

2014 pavasaris 107