Lietuvos vaikų ir jaunimo muzikinių kolektyvų, chorų bei solo atlikėjų festivalis-konkursas „Margos natos“

,,Muzika – tai didžiausias gėris, kurį pažįsta mirtingieji‘‘. Džozefas Adisonas

Balandžio 18 dieną Kauno halėje mūsų gimnazijos solistas DOMINYKAS BUTKUS (7c kl.) dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo muzikinių kolektyvų, chorų bei solo atlikėjų festivalyje-konkurse „Margos natos“.
Festivalyje dalyvavo daug talentingų Lietuvos jaunųjų dainininkų.  Džiaugiamės, kad Dominykas galėjo dainuoti platesnei auditorijai, įgyti sceninės patirties, pabendrauti su kitais atlikėjais .
Dominykas apdovanotas Padėkos raštu.

Šiuo renginiu siekiama skatinti vaikus ir jaunimą labiau domėtis muzikos menu bei skatinti juos tobulėti, pasirodyti kuo platesnei visuomenės auditorijai, atverti  galimybes pasirodyti ne vien tik savo mokyklose ar savo mieste.

Sveikiname DOMINYKĄ bei jo muzikos mokyt. JURGITĄ STRAŽNICKAITĘ !

P1100438[1]P1100439[1]P1100441[1]

P1100440[1]