Apie mus rašo

mmg

Gera mokykla susijusi su vertybėmis, kurios pažadina ir širdį, ir protą.

Jau vienuoliktus metus žurnalas ,,Veidas‘‘ pateikia vidurinių mokyklų ir gimnazijų reitingą. Šiemet 424 Lietuvos gimnazijų ir vidurinių mokyklų reitinge esame 26-ieji (pernai  36 – ieji ).
          Marijonų gimnazijos reitinguojama vieta yra pati aukščiausia Marijampolės apskrityje. Tai nenuginčijamai puikus gimnazijos bendruomenės pasiekimas, už nuoširdų, kruopštų ir sąžiningą darbą, nes nuolat tobuliname veiklą, ieškome įvairių būdų, kaip geriau pateikti žinias ir visapusiškiau ugdyti mokinių gebėjimus.

Mokykla - maža valstybė.  Taigi geros mokyklos samprata kiekvienoje mokykloje vis kitokia. Gerą mokyklą kiekvienas žmogus gali suprasti skirtingai, nes gėrio samprata yra filosofinė ir subjektyvi kategorija. Tai, kas vieno suprantama kaip gera, kitam gali neatrodyti joks gėris.  Gera mokykla yra ne tik ta, kuri turi aukštus akademinius pasiekimus, bet ta, kurioje gera būti, kurioje moksleiviai padaro didžiausią galimą pažangą esamomis sąlygomis.

Žinoma, kai aplinkui tarp mokyklų siautėja tiesiog laukinė konkurencija, šis ,,Veido‘‘ vidurinių mokyklų ir gimnazijų reitingas gali padėti apsispręsti tėveliams ir mokiniams, kokią mokyklą iš tiesų rinktis .

Levita Kiverienė