Marijampolės marijonų gimnazija
Marijampolės marijonų gimnazija

Archyvas


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Grįžti atgal
Tavo balsas svarbus – junkis prie didžiausios jaunimo iniciatyvos regione

Pranešimas spaudai
2014 sausio 28 d.
Tavo balsas svarbus – junkis prie didžiausios jaunimo iniciatyvos regione

Jau vasario 7 d., penktadienį, 15.00 val. Marijampolėje startuos didžiausias jaunimo projektas regione “My Voice Matters: A European Young Citizens‘ Initiative”. Kiekvienas dalyvis atvykęs į viešbutį „Europa Royale Marijampole“ galės sužinoti, kaip jo interesai gali būti išgirsti ir atstovaujami  bei ką naudingo ir įdomaus jam pasiūlys šis projektas.
Atidarymo renginyje dalyvaus Lietuvos nepriklausomybės akto signataras, diplomatas ir buvęs ambasadorius Ukrainoje Algirdas Kumža. Signataras  pasidalins įkvepiančia istorija apie 1991 – ųjų metų sausio 13 – osios dienos įvykius, aptars  šiomis dienomis Ukrainoje vykstančius procesus.

Taip pat ARVI įmonių grupės viešųjų ryšių ir personalo projektų koordinatorė, Jaunimo Europos komandos narė Vaida Kelerytė  simuliacijos forma pristatys, kaip praktiškai naudotis savo turimomis teisėmis ir aktyviai dalyvauti pilietiniame bei visuomeniniame gyvenime.
Viso projekto metu jauni žmonės galės lavinti savo viešo kalbėjimo įgūdžius, stiprinti laiko planavimo, renginių organizavimo įgūdžius, dalyvauti susitikimuose su garsiais žmonėmis bei bendrauti su tarptautiniais partneriais iš Lenkijos, Latvijos ir Estijos. Darbas su jaunais žmonėmis projekte bus organizuojamas patrauklių veiklų pagalba: simuliacijomis, žaidimais, debatais, diskusijomis, darbo grupėse ir pačių projekto dalyvių pasiūlytais metodais. Pagrindinis iniciatyvos “My Voice Matters: A European Young Citizens‘ Initiative” tikslas yra įgalinti jaunus žmones naudotis savo pilietinėmis teisėmis. 
Registracija į renginį iki vasario 7 d. 11.00 val. el.paštu registration@myvoicematters.lt

Šį demokratiškumo projektą vykdo viešoji įstaiga „Sveikatingumo idėjos“; projektą finansuoja Europos Sąjungos programa „Veiklus jaunimas“.

VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ informacija

PLAKATAS 1My voice matters (1)