„Protų kovos su Robertu Petrausku“

R. Petrauskas

Balandžio 23 dieną Rygiškių Jono gimnazijoje vyko Kolpingo kolegijos organizuotas renginys –Karjeros pamoka ir  „Protų kovos su Robertu Petrausku“.
Pirmoji renginio dalis buvo paskaita apie krikščionišką Kolpingo kolegiją, jos mokymą ir vertybes. Po paskaitos laukė protmūšis, kuriame dalyvavo 7 komandos, 3 iš jų atstovavo Marijonų gimnaziją. Protmūšį sudarė keturi turai, kuriuose reikėjo atsakyti į klausimus, susijusius su istorija, muzika, dizainu ir t.t. Prireikė greito loginio mąstymo ir komandinio darbo bei savitvardos per garsiai nepasakyti atsakymo prieš jį užrašant. Artėjant renginio pabaigai, į lyderių gretas pateko ir jose iki paskutinio klausimo išsilaikė mūsų gimnazijos komanda, kurią sudarė devyni IIIa klasės mokiniai („Ne komanda“) ir mokytoja - karjeros koordinatorė Inga Čeplikienė. Galutinis rezultatas – iškovota 2 vieta ir prizas – pakvietimas į Kolpingo kolegijos vasaros stovyklą Anykščių rajone.
Galime pasidžiaugti, kad gimnazijų moksleiviai aktyviai dalyvauja renginiuose ir reprezentuoja savo mokyklas. Dėkojame mokytojai Ingai Čeplikienei už paskatinimą dalyvauti konkurse ir pagalbą jame.