Archyvas

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Vyko AKIM pamoka

6

Balandžio 9 d. gimnazijoje vyko Lietuvos meno kūrėjų asociacijos organizuojamo projekto AKIM (Aukštosios kultūros impulsai mokykloms) pamoka. Praktinę pamoką III klasės gimnazistams vedė dailininkė Vilija Galdikaitė . Menininkė supažindino su atspaudų atlikimo įvairove ir subtilybėmis. Gimnazistai patys gamino ruošinius ant įvairių tekstūrų ir mokėsi taisyklingai atspausti.
       AKIM projekto tikslas – mokyklų bendruomenių atskirties nuo kultūros proceso mažinimas.

Tikslingas ir nuoseklus aukštosios kultūros ir jos kūrėjų atėjimas į Lietuvos mokyklas atveria platesnį kultūros suvokimą, kelia mokinių kultūrinį ir pilietinį sąmoningumą ir skatina pačius įsijungti į kultūros procesą. Tiesioginis kontaktas tarp menininko ir mokinio – tai raktas įgyvendinant šį projektą.

11_1232_1457