Gavėnios rekolekcijos

Malda – tai atodūsis Dievo akivaizdoje, tai Dievui skirtos mintys, bet taip pat ir šauksmas.
                                                                                                                                           Gianfranco Ravasi

Kovo 22 dieną 10 val.  į šv. arkangelo Mykolo baziliką  kasmetinėms Gavėnios rekolekcijoms susirinko Marijonų gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Rekolekcijos  kvietė stabtelėti ir apmąstyti, suvokti bei pripažinti savo žmogiškosios prigimties trapumą ir pažeidžiamumą, nes mes vieni patys esame silpni ir bejėgiai, o su Dievu - stiprūs ir galingi. Tai laikas, kai Bažnyčia kviečia mus apsidairyti, atsitokėti, nustoti gyventi tarsi sapne.
Klausėmės nuostabių mūsų choristų atliekamų giesmių .
Rekolekcijas vedė gimnazijos kapelionas kun. Piotr Wojtonis MIC.
Vėliau buvo aukojamos šv. Mišios .

Štai aš stoviu prie durų ir beldžiu: jei kas išgirs mano balsą ir atvers duris, aš pas jį užeisiu ir vakarieniausiu su juo, o jis su manimi.  (Apr 3,20)

P1040715P1040722P1040725

P1040717P1040729P1040732