Kovo 1 d. mūsų gimnazijos I-IV klasių mokiniai apsilankė atvirų durų popietėje LSMU universitete.

lsmu

Visuomenės sveikatos fakultete mokiniai buvo supažindinami su sveikatos psichologijos, socialinio darbo medicinoje ir visuomenės sveikatos bakalauro studijų programomis. Dėstytojai atsakė į mokiniams rūpimus klausimus apie studijų galimybes ir darbo perspektyvas bei studentiško gyvenimo universitete įdomybes. Taip pat mokiniai turėjo galimybę apsilankyti anatomijos muziejuje. Tikimės ši išvyka buvo naudinga ir bent kiek padėjo apsispręsti mūsų moksleiviams galvojant apie būsimas studijas.

Toma Stachnevičiūtė (IIb kl.)