Iškilmingai pagerbti abiturientai šimtukininkai ir jų mokytojai
Liepos 19 dieną Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžių salėje iškilmingai pagerbti abiturientai šimtukininkai ir jų mokytojai. Lyderiu tapo mūsų gimnazijos moksleivis Linas Braukyla, surinkęs keturis šimtukus.

Taip pat tarp šių mokinių  ir  Agnė Gudaitė, gavusi aukščiausią istorijos egzamino įvertinimą. Moksleiviams įteikti pagyrimo raštai ir atminimo dovanėlės.  Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys taip pat padėkojo mokytojoms Laimai Grinkienei, Daivai Miliauskienei, Aušrai Beinakaraitienei ir Rimai Dragūnevičienei už aukštus pasiekimus ruošiant mokinius valstybiniams brandos egzaminams,  įteikė padėkos raštus ir suvenyrus .  Mokinius ir jų mokytojus sveikino Seimo narys A. Mitrulevičius.

tntn_1