Krepšinio varžybos

Šiais mokslo metais gimnazijoje vyko 8, I, II, III ir IV klasių rinktinių krepšinio varžybos. Kiekviena komanda  buvo nusiteikusi kovingai ir stengėsi iškovoti sau bei sirgaliams gražią ir garbingą pergalę. Vyko atkaklios kovos tarp klasių žaidėjų. Po ilgai besitęsiančių rungtynių dėl trečiosios  ir ketvirtosios vietų žaidė 8- I klasių rinktinės, trečiąją vietą iškovojo ir  medaliais džiaugėsi I klasių žaidėjai. Dėl pirmosios ir antrosios vietų varžėsi II - IV klasių atstovai. Nugalėtojais šiais mokslo metais tapo III klasių gimnazistai. IV klasių žaidėjai džiaugiasi sidabro medaliais.

Augustė Pituškaitė , I b kl.

img_3842img_3860img_3870img_3881