Respublikinė matematikos olimpiada

p5114419
                                           Balandžio 28 dieną Šiaulių universitete Edukologijos fakultete vyko kasmetinė 6 – 8 klasių Lietuvos moksleivių matematikos olimpiada. Šiemet olimpiadoje varžėsi 240 moksleivių iš visos Lietuvos.
             Geriausiai pasirodė Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Visagino, Širvintų ir Jonavos rajonų moksleiviai. Iš Marijampolės miesto sėkmingiausiai pasirodė Marijampolės marijonų gimnazijos 7 b klasės mokinys DoOMANTAS   TAMAŠAUSKAS ir 8 a klasės mokinys MATAS KAMINSKAS, kurie laimėjo savo amžiaus klasėse  III  vietas. Po vieną tašką iki prizinės vietos pritrūko mūsų gimnazijos šeštokui KIPRUI ČESNAVIČIUI ir aštuntokui TADUI ŽALIAUSKUI. Sėkmingai pasirodė ir kiti mūsų gimnazijos mokiniai, dalyvavę šioje olimpiadoje, t.y. šeštokas KRISTIJONAS SAMUOLIS, septintokai PAULINA ŠALAŠEVIČIŪTĖ ir KLAIDAS RUTKAUSKAS bei aštuntokas ANDRIUS SIMANAITIS.
             Ačiū visiems mokiniams už Marijampolės marijonų gimnazijos vardo garsinimą Lietuvoje.
Taip nuoširdžiai dėkojame gimnazijos matematikams ALVYDUI BEINAKARAIČIUI, AUŠRAI BEINAKARAITIENEI bei AUDRONEI GUDAUSKIENEI .