Marijampolės marijonų gimnazija
Marijampolės marijonų gimnazija

Archyvas


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Grįžti atgal
Marijonų gimnazija – lyderiaujanti gimnazija

       Nesigirsime, bet konstatuosime faktą.
         Pagal pernai mokslo metais (šiemet dar tik laikysime) išlaikytų valstybinių brandos egzaminų (lietuvių kalbos, užsienio kalbos, matematikos ir istorijos)  surinktus taškus ir sėkmingumą įstojant į aukštąsias universitetines mokyklas – Marijonų gimnazijos vieta pati aukščiausia ne tik Marijampolės apskrityje, bet ir Lietuvoje labai aukšta – pagal 460 Lietuvos gimnazijų ir vidurinių mokyklų reitingą esame 36 - ieji.
         Taip yra todėl, nes tobuliname gimnazijos veiklą ieškodami kuo įvairesnių būdų, kaip geriau pateikti mokiniams žinias ir visapusiškiau ugdyti jų gebėjimus :
1. Mokome vaikus ne dėl pažymio, bet dėl to, kad išmoktų.
2. Nuolat stebime ir analizuojame jų mokymosi rezultatus.
3. Didelį dėmesį skiriame gabių mokinių lavinimui, todėl esame įvairių olimpiadų, konkursų prizininkai.
4. Jeigu mokiniai pageidauja, gimnazijos I ir II klasėje skiriame papildomus užsiėmimus tiems, kuriems blogiau sekasi. Taip gimnazistus parengiame sėkmingam vidurinio ugdymo programos kursui.
5. Vyresniųjų klasių mokiniai visus pagrindinius dalykus mokosi aukščiausiu lygiu.
6. Mūsų dalykų mokytojai yra valstybinių brandos egzaminų darbų vertintojai, todėl žino, kaip mokyti vaikus, kad šie sėkmingai užbaigtų gimnaziją ir išlaikytų pasirinktus brandos egzaminus. Visi mokytojai – tik dalykų specialistai.
7. Džiaugiamės suteikta teise mokyti mokinius nuo 5 iki 12 klasės toje pačioje gimnazijoje. Tik mokant vaiką nuosekliai, gali pasiekti gerą rezultatą.
8. Gimnazijos aplinka skatina visus mokinius norėti ir stengtis mokytis.
9. Nekeliame ypatingų reikalavimų stojantiems į Marijonų gimnaziją, reikia tik norėti mokytis ir gerbti artimą.

Dėkoju visam mokytojų kolektyvui už nuoširdų, sąžiningą, kruopštų ir kūrybišką darbą ne tik mokant Marijonų gimnazijos mokinius, bet ir juos kantriai auklėjant, skiepijant gyvenimiškų tiesų vadovaujantis katalikiškumo dvasia.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui