Marijampolės marijonų gimnazija
Marijampolės marijonų gimnazija

Archyvas


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Grįžti atgal
Respublikinė 61-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada

     Balandžio 2-3 dienomis Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko 61 -oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo ir Marijonų gimnazijos du mokiniai: 8 klasės mokinys TADAS ŽALIAUSKAS ir 2 gimnazijos klasės mokinys SIMONAS KIREILIS.

Abu mūsų  moksleiviai pasirodė puikiai :Tadas Žaliauskas tarp Lietuvos devintokų laimėjo brozos medalį, Simonas Kireilis tarp Lietuvos dešimtokų - pagyrimo raštą.
   Atranka į Tarptautinę matematikos olimpiadą (IMO) ir Vidurio Europos matematikos olimpiadą (MEMO) vyks balandžio 9 ir 10 dienomis. Į atranką varžytis dėl 5 vietų į IMO (į komandą jau pakviestas Vilniaus licėjaus dvyliktokas Linas Klimavičius) ir 6 vietų MEMO kviečiami 11-12 klasių I-III vietų laimėtojai ir pernai metų IMO dalyvė Ana Daglis bei 9-10 klasių I-II vietų laimėtojai ir trečią vietą užėmęs aštuntokas Tadas Žaliauskas.
                 Sveikiname Tadą ir Simoną bei  jų  mokytoją Alvydą Beinakaraitį !