Marijampolės marijonų gimnazija
Marijampolės marijonų gimnazija

Archyvas


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Grįžti atgal
Vasario 17 d. mūsų gimnazijoje vyko Mokomojo Europos Parlamento (MEP) tarpinė sesija.

1

Moksleiviai dirbo komitetuose ir diskutavo įvairiais Europos Sąjungos gyvenimo klausimais, rengė ketinimų pareiškimus (rezoliucijas). Antrąją sesijos dieną visi dalyviai vyko į Marijampolės miesto savivaldybę, kur vyko plenarinis posėdis ir buvo svarstomos rezoliucijos.

Geriausiai tarpinėje MEP sesijoje pasirodę jaunuoliai bus kviečiami dalyvauti regioninėje MEP sesijoje, Kaune. Jos metu bus išbandytas naujas simuliavimo modelis, kai delegatai bus skirstomi į politines grupes (frakcijas) ir atstovaus frakcijų interesams (iki šiol buvo atstovaujama šalims). Taip pat bus įvedami pagrindiniai ir šešėliniai pranešėjai, o darbas komitetuose, kaip ir plenarinė sesija vyks dviem etapais.

Mokymas finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis.

Mokomasis Europos Parlamentas  – tai Europos Parlamento simuliacija, tarptautinis projektas, Lietuvoje pradėtas vykdyti 2003 metais, Europos Sąjungos šalyse nuo 1994 m.

Projekto tikslas - plėsti Lietuvos jaunimo žinias apie Europos Sąjungą, integracijos procesus, ugdyti moksleivių savimonę ne tik kaip Lietuvos, bet ir kaip visaverčių Europos piliečių - išmanančių, iniciatyvių, bendradarbiaujančių ir darančių įtaką Europos gyvenimui.

p2175883p2185888p2185890p21858912