„Lyderystės ugdymas bendrojo lavinimo mokykloje“

Gruodžio 14 d. gimnazijos mokytojams buvo organizuotas seminaras „Lyderystės ugdymas bendrojo lavinimo mokykloje“, finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis. Tai projekto „Neformalaus ugdymo iniciatyvų sistemos „Drąsinkime ateitį“, skirtos asmenybės bendrųjų gebėjimų ugdymui, diegimas bendrojo lavinimo mokyklose“ dalis.

untitled

Seminaro metu mokytojams pristatyti „Drąsinkime ateitį“ audiovizualinių mokymų ciklai: Lyderystė ir motyvacija, Kūrybinių dirbtuvių organizavimas, Idėjų generavimo metodai, Nuo idėjos iki realybės, Marketingo ir viešųjų ryšių pradmenys, Darbas komandoje, Laiko planavimas, Krizių valdymas.

Mokytojai išklausė mokymų ciklų pristatymus bei turėjo galimybę pabendrauti dirbdami grupėse ir atlikdami praktines užduotis.

O gimnazistams buvo pristatytas jaunimo portalas mesnestabdom.lt , programos „Mes nestabdom“ užduočių rinkiniai - asmeninės užduotys, kaip įsitraukti į „Drąsinkime ateitį“ veiklas .

pc142335pc142336pc142337pc142338