Marijampolės marijonų gimnazija
Marijampolės marijonų gimnazija

Archyvas

Grįžti atgal
,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai“

,,Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ pusfinalio nugalėtojas - Marijonų gimnazijos devintokas

logas

Pirmadienį (11-14 d.) šiame televizijos žaidimo filmavime dalyvavo ir mūsų I a klasės gimnazistas IGNAS KRIAUČIŪNAS. Vaikinas pademonstravo puikias žinias visuose konkurso etapuose ir iškovojo teisę rungtis devintokų finale .
Mūsų bendruomenė džiaugiasi, turėdama itin gabų gimnazistą, kuris laimi, galima sakyti, visur, kur tik dalyvauja. Tai tolerantiškas, doras, gabus, apsiskaitęs ir išmanantis kur kas daugiau nei pateikiama mokykliniuose vadovėliuose.
Gimnazistą į filmavimą lydėjusi klasės auklėtoja Irena Rakutienė džiaugiasi auklėtiniu ir jo bendraklasiais, aktyviai palaikiusiais Igną žaidimo metu LTV didžiojoje studijoje. Taip pat dėkoja gimnazijos direktorei Rasai Šalaševičienei, parėmusiai išvyką į Vilnių.

vaikai
Ateinančią savaitę laidos vedėjas Žygis Stakėnas atvyks į gimnaziją išsamiau susipažinti su Ignu , jo bendraklasiais, mokytojais.
Ignas – ne pirmasis mūsų gimnazistas, dalyvaujantis „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ laidoje, tačiau pirmasis, iškovojęs teisę rungtis finale.
Sveikiname IGNĄ KRIAUČIŪNĄ su didele pergale ir nuoširdžiai jam linkime sėkmės finale.
Kviečiame visus po mėnesio (penktadienį, 19 val.) žiūrėti Lietuvos televizijos laidą ir palaikyti Igną finale.
Žinių viktorina „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – kassavaitinė Lietuvos televizijos laida, kuri vykdo pilietiškai svarbią misiją – supažindina visuomenę su įvairiausiuose šalies kampeliuose besimokančiais gabiais, visuomeniškai aktyviais ir darbščiais moksleiviais.
Žaidimas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ derina pramogą su švietimu, skatina žinias ir žinojimą, išaukština išsilavinimą, populiariai ir azartiškai supažindina žiūrovus su istorijos, literatūros, muzikos, kino, meno, geografijos, politikos, tiksliųjų mokslų žiniomis.
Projektą inicijuoja Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija kartu su Lietuvos Respublikos Švietimo ir Mokslo ministerija.