Marijampolės marijonų gimnazija
Marijampolės marijonų gimnazija

Archyvas

Grįžti atgal
Kelionė į Briuselį

Rugsėjo 13 d. „Sūduvos kultūros fondas“organizavo istorinę viktoriną-konkursą, skirtą pasipriešinimo kovoms atminti „Būk mano brolis“. Jos laimėtojams Europos parlamento narė Radvilė Morkūnaitė padovanojo kelionę į Briuselį . Todėl. spalio 9-14 d mūsų gimnazistai Linas Braukyla , Matas Kadusauskas ir jų istorijos mokytoja Laima Grinkienė bei Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos abiturientė Ieva Tūskaitė keliavo į Europarlamentą.

123

Tai - neįkainojamos patirties ir gerų įspūdžių kelionė, kuri buvo puikiai organizuota ir įdomi.   Aplankyti net trys Vokietijos miestai – Erfurtas, Kiolnas, Veimaras, o daugiausia laiko praleista  Belgijos sostinėje Briuselyje, kuriame susipažino su europarlamentarų veikla, turėjo galimybę pabendrauti su Europos parlamento nare Radvile Morkūnaite. Taip pat aplankė NATO būstinę Briuselyje, kur bendravo su ambasadoriumi Kęstučiu Jankausku bei kitais čia dirbančiais lietuviais.
Per šešias kelionės dienas aplankė keturis Europos miestus ir keliavo net per penkias valstybes – Lenkiją, Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Liuksemburgą .
Už patirtus ispūdžius abiturientai dėkoja europarlamentarei R. Morkūnaitei ir „Sūduvos kultūros fondui” bei jo pirmininkei Daivai Klimavičienei už organizuojamus puikius renginius, viktorinas, kurios skatina mokinių domėjimąsi, tobulina gebėjimus ir dovanoja  naudingus prizus.

a