Šeštokų kelionė į Panevėžį ir jo apylinkes
Birželio 8 d. 6 a ir 6 b klasės mokiniai važiavo į ekskursiją po Panevėžį ir jo apylinkes. Pirmiausia apsilankė Lėlių vežimo teatre, kur žiūrėjo spektaklį „Gandriukas ir kaliausė“.Vėliau teatro direktorius papasakojo apie lėlių gamybą, jų valdymo principus, spektaklių statymą ir įdomią teatro istoriją. Taip pat mokiniai apsilankė Linų muziejuje, Stumbryne, Jaunųjų gamtininkų stotyje, Meninio stiklo dirbtuvėse, kur bespalvė stiklo masė tapo fantastišku kūriniu. Kraštotyros muziejuje nustebino pasaulio vabzdžių kolekcija, čia eksponuojama daugiau kaip 5000 drugių bei vabalų iš visų žemynų.