Marijampolės marijonų gimnazija
Marijampolės marijonų gimnazija

Archyvas


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Grįžti atgal
Europos egzaminas

turas

Gegužės 18 dieną Vilniuje III a klasės gimnazistas Matas Kadusauskas su istorijos mokytoja Laima Grinkiene dalyvavo Europos egzamino finaliniame ture. Į baigiamąjį turą buvo pakviesta 30 mokinių iš visos Lietuvos mokyklų, kurie geriausiai išlaikė egzaminą II ture. Matas laimėjo aukštą prizinę vietą. Renginys vyko Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (Vokiečių g. 10). Egzaminą organizavo Europos Komisija .
Europos egzaminas – tai Europos dienos minėjimo renginių ciklo dalis. Egzamino tikslas – didinti visuomenės, ypač moksleivių, domėjimąsi Europos Sąjunga, europiečių teisėmis ir galimybėmis bendrojoje rinkoje. Egzamino dalyviai turėjo atsakyti į įvairaus sudėtingumo klausimus, susijusius su ES istorija, institucijomis, politika ir aktualijomis.
Vėliau buvo aplankyta šv. Bernardinų naujai atrestauruotas vienuolyno kompleksas ir pagilintos istorijos žinios ne tik apie Europos Sąjungą, bet ir apie Lietuvos viduramžius.
Sveikiname Matą Kadusauską ir jo mokytoją Laimą Grinkienę .