Išvyka į Vilnių

Kovo 7 dieną antros pradinės klasės mokinukai vyko į Vilnių. Čia jų laukė nuotykių ir stebuklų kupina kelionė po paslaptingą Teatro pasaulį. Teatralizuota ekskursijos programa leido mokiniams praverti duris į ypatingą Vilniaus mažojo teatro pastato erdvę, į kurią paprastiems žiūrovams pakliūti dažniausiai netenka, – į užkulisius, repeticijų salę, grimerinę, kostiumų sandėlį, meno technikų cechą. Vaikai galėjo pasimatuoti karalienės sargybinio kepurę, trumpam pabūti baltuoju lokiu ar riteriu. Visus labai sužavėjo šviesos ir garso efektai, kurių dėka sukuriamos skirtingiausios nuotaikos, gimsta scenoje siaučiančios stichijos, – audra, rūkas, žaibas...

Po ekskursijos mažajame teatre mokinukai pramogavo Pilies šokoladinėje. Stebėjo šokolado šou, sužinojo, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, ragavo šokoladinių saldainių žaliavos ir ką tik pagamintų šokoladinių saldainių. Paskui savo meninius gabumus galėjo atskleisti patys gamindami originalius saldainius.

Vakare su lauktuvėmis tėveliams, broliams ir sesėms laimingi grįžo namo.

Mokytoja Ligita Vadopalienė

20180307_111759