Pamokos Kraštotyros muziejuje

Kovo 2 ir 5 dienomis Ia ir Ib klasių gimnazistai lankėsi Kraštotyros muziejuje, kuriame vyko edukacinės pamokos ,,Etninės kultūros savitumas‘‘. Pamokas vedė muziejininkas, buvęs mūsų gimnazijos mokinys Laurynas Bernotas. Muziejuje gimnazistai įgijo išsamesnių žinių apie etninę kultūrą. Taip pat Laurynas jiems pateikė duomenų apie etnokultūros tyrimus ir sklaidą, padėjo suvokti etninės kultūros visumą, jos santykį su dabartimi, kultūrų įvairove.

Mokyt. Levita Kiverienė, Rima Dragūnevičienė

muziejuje1