Įspūdžiai iš respublikinės anglų kalbos olimpiados

Šių metų vasario 24 dieną dalyvavau respublikinėje anglų kalbos olimpiadoje, kuri vyko Vilniuje, Vytauto Didžiojo gimnazijoje. Teko atlikti rašymo, kalbėjimo bei komandines užduotis. Iš pradžių rašėme  laisvo stiliaus kūrybinį darbą, vadinamąjį „blog‘ą“. Vėliau mūsų laukė  dialogas porose  burtų keliu ištraukta aktualia tema, susijusia su kultūra, naujienomis bei  mokslu.  Galiausiai atlikome komandines užduotis – suskirstyti grupelėmis vaikštinėjome Vilniaus senamiesčio gatvėmis, rinkome įvairiausią informaciją, vaizdo medžiagą apie miesto įžymybes. Vėliau ją pristatėme visiems dalyviams bei mokytojams. Olimpiados kulminacija - apdovanojimai, kurių metu ir paaiškėjo, jog iš 82 į respublikinį olimpiados etapą atvykusių mokinių užėmiau 5-ąją vietą. Man buvo įteikti Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Vilniuje įsteigti prizai.
Ši olimpiada - labai vertinga patirtis: turėjau galimybę ne tik įgyti žinių, bet taip pat praplėčiau akiratį: domėjausi įvairiomis sritimis, tobulinau minčių raišką, gebėjimą rašyti aiškiai ir sklandžiai. Taip pat susiradau naujų draugų ir bendraminčių.

Dominykas Ragelis, IIIb klasė