Archyvas

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/kahuna/includes/loop.php on line 295

Warning: Undefined variable $output in /home/mmzija/domains/mmgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/archyvas/user/archyvas.php on line 10
Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė” I-asis etapas

Gruodžio 14 d. gimnazijos 7a klasės mokinė Lukrecija Kalinauskaitė dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė” I-ajame etape, kuris vyko Marijampolės meno mokykloje. Lukrecija atliko tris dainas. Jai akompanavo Ib klasės gimnazistė Kornelija Kalinauskaitė (fortepijonas). Linkime mergaitėms sėkmės II-ajame etape, kuris vyks sausio 24 d. Vilkaviškio kultūros centre.

Muzikos mokytoja Jurgita Stražnickaitė