Adventas – laukimo, rimties, maldos ir susikaupimo metas

24257547_2003580959659360_224624859_n

Laiko tėkmė nenumaldomai vėl priartina mus prie didžiausios ir gražiausios metų šventės - Šv. Kalėdų. Kristaus gimimo belaukiant ir jam ruošiantis, turėtume gerai pasvarstyti, kokios vertybės svarbiausios mūsų gyvenime. Tam ir skirtas ADVENTAS, kviečiantis į rimtį ir susikaupimą, primenantis, jog žmogaus egzistencijai reikalingas dvasinis augimas. Vertinkim ir branginkim laukimo laiką – ADVENTĄ, kad galėtume dar daug ką nuveikti tobulindami save, augdami dvasia, sėdami aplink save meilę ir gėrį. Susitelkime tarpusavio supratimui, užuojautai ir pagalbai. Pastebėkime šalia esantį, pasidalinkime su kitu savo laiku,  geru žodžiu, malda, kantrumu, viltimi, tikėjimu, meile. Jei turime galimybių, padėkime materialiai tiems, kuriems to labiausiai reikia. Verta pagalvoti, ką kilnaus ir gražaus galime nuveikti per ADVENTĄ, kad išgyventume tikrąsias Kalėdas. Šios šventės tebūna kupinos tikėjimo, ramybės, pasiaukojimo ir Dievo artumo. Kurkime savo gyvenimą drauge su Kristumi, kad į mūsų namus ateitų stebuklingosios Šv.Kalėdos, atskleidžiančios tikrąją laiko prasmę.