Tolerancijos diena gimnazijoje

23732546_1988990294451760_1596369690_o

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau šešioliktus metus inicijuoja lapkričio 16 d.  Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Ši diena paminėta ir mūsų gimnazijoje. Šiemet Tolerancijos dienos simbolis – rankos. Šios idėjos esmė –žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna. Istorijos mokytoja Laima Grinkienė su vyresniųjų klasių mokiniais aptarė nepakantumo ir netolerancijos atvejus, panaudodama parinktus pavyzdžius iš to istorinio laikotarpio, su kuriuo mokiniai yra susipažinę istorijos pamokose. Taip pat aptarė tolerancijos ribas ir tai, kad toleravimas negali virsti abejingumu.