Prasminga popietė Gelgaudiškio dvare

DSC_0182yui

Marijonų gimnazijos bendruomenės nariai  spalio 5 dieną apsilankė Gelgaudiškio dvare. Tai vienas originaliausių ir didžiausių Lietuvos dvarų ansamblių, kurį sudaro rūmai, virtuvė, svirnas, tvartas, oranžerija, kumetynas, bokštas, rūsiai ir parkas.

Prie rūmų mus pasitiko dvaro ponas, kuris  supažindino su dvaro istorija, leido apsilankyti jaukiose, ypatingą aurą išsaugojusiose  dvaro menėse, supažindino su unikalia rūmų puošyba. Turėjome galimybę pabendrauti su medžiotojais, kurie netgi leido  pašaudyti. Pasivaikščiojome po dvaro parką, klausėmės dvaro pono pasakojamų istorijų, sužinojome, kaip gyvena ne tik ponai, bet ir baudžiauninkai, pasilinksminome, paragavome giros ir kropelių (zanavykų krašto kulinarinis paveldas).

Už šią šaunią dieną esame dėkingi gimnazijos Direktoriui Sauliui Andriuškai.

Gimnazijos bendruomenės vardu –  mokytoja Rima Dragūnevičienė

DSC_0211jkkl   DSC_0217kjhj